لوله استیل

بروزرسانی ۱۵:۳۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۶

فیلترها
TestSpeed
پاک کردن فیلتر ها
قیمت(تومان) آلیاژ محل بارگیری برند سایز حالت نمودار خرید

به لوله های فولاد مقاوم به خوردگی، لوله های ضد زنگ یا زنگ نزن گفته می شود. تفاوت اصلی این لوله ها با لوله های فولادی معمولی در ترکیبات شیمیایی و خواص و کاربد آن هاست. در این لوله ها به جز آهن و کربن از کروم نیز استفاده می شود. چهارمین عنصر آلیاژی مهم در این آلیاژ ها نیکل می باشد. لوله استنلس استیل در دو نوع درز دار و بدون درز طبقه بندی می شود. لازم به ذکر است که لوله زنگ نزن در بازار ایران به نام لوله استیل شناخته می شود.

لوله استیل طلایی جنس و آلیاژ مشابه با لوله استیل نقره ای دارد با این تفاوت که رنگ آن طلایی می باشد.لوله استیل طلایی به دلیل رنگ و پرداختی که روی آن انجام گرفته است، قیمت بالا تری نسبت به لوله استیل نقره ای دارد.

لوله استیل طلایی رنگ ثابتی دارد و با ضربه و خراشش رنگ آن خراب نمی شود. این لوله هم چنین ضد رنگ می باشد. قیمت لوله استیل طلایی به علت نوسانات بازار به صورت روزانه تغییر می کند.

لازم به ذکر است که این نوع لوله در دو جنس استیل طلایی 304 و 201 تولید می شود که هر کدام کارایی مخصوص به خود را دارند

برای ساخت نرده و حفاظت استیل از لوله استیل نرده استفاده می شود. لوله استیل نرده در ساخت نرده استیل راه پله، نرده استیل پنجره، نرده استیل استخر و... کاربرد دارد. لوله استیل نرده دارای ضخامت ها و قطر های مختلف است که در مکان های مختلف نرده استیل کاربرد دارد.

لوله استیل دکوراتیو یکی از زمینه های کاربردی لوله های فولادی ضد زنگ با کیفیت بالا و تزئینی است که طیف گسترده ای از محصولات را برای استفاده در چندین کاربرد تزئینی و ساختاری ارائه می دهد. لوله های استیل دکوراتیو به همراه ظاهری جلا داده شده که به راحتی حفظ می شود، مزیت مهم مقاومت در خوردگی را نیز ارائه می دهند. این نوع از لوله ها برای ویژگی های عالی مانند ماندگاری ابدی، با دوام در شرایط محیطی گوناگون و نصب آسان در قیمت های مختلف و در شرایط مختلف حضور دارند.

استیل ضد رنگ 201 آلیاژی می باشد که نصف آلیاژ مرسوم استنلس(304) نیکل دارد و میزان منگنز و نیتروژن آن افزایش یافته است.

در این حالت این آلیاژ ارزان تر از آلیاژ های استنلس دیگر می باشند ولی قابلیت کار پذیری آن به خوبی بقیه نیست . آلیاژ201 یک فلز آستنیتی است ، زیرا یک استنلس غیر مغناطیسی است که مقدار زیادی کروم و نیکل و مقدار کمی کربن دارد.

هم چنین می توانید برای کسب اطلاعات درباره انواع لوله از جمله لوله استیل مشهد، لوله استیل شیراز ، لوله استیل اصفهان و هم چنین اطلاع از سایز و اندازه لوله استیل مانند لوله استیل سایز کوچک و... با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تفاوت لوله استیل 304 و لوله استیل 316 در چیست؟

در میزان کروم و نیکل آن ها است لوله استیل 304 دارای 10 درصد نیکل و 18 درصد کروم و لوله استیل 316 دارای 12 درصد نیکل و 16 درصد کروم است.

تفاوت لوله استیل 316 با لوله استیل 316L در چیست؟

در لوله استیل 316L حداکثر میزان کربن پایین آمده تا قابلیت های انعطاف پذیری و جوش پذیری بهتری داشته باشد همچنین به میزان 2 درصد مولیبدن در آن وجود دارد که خاصیت ضد اسیدی به لوله می دهد.

میزان 10 بار فشار را چه نوع لوله استیل تحمل می کند؟

برای 10 بار فشار لوله استیل مانیسمان 304 با ضخامت 2 میل یا همان رده 10 مناسب است.

برای حفاظ پنجره ها از چه نوع و سایز لوله استیل استفاده می شود؟"

برای حفاظ پشت پنجره ها معمولا از لوله استیل دکوراتیو سایز 25 میل با ضخامت 0.5 میل و آلیاژ 304 استفاده می شود.

برای لوله های مورد استفاده در نرده ها از چه لوله با چه سایزی استفاده می شود؟"

از لوله های استیل 201 در سایز های 16 و 38 و 51 میل با ضخامت 0.5 میل استفاده می شود.

میزان حرارت قابل تحمل توسط کدام آلیاژ استیل بیشتر است؟

لوله استیل 310S که به نام 1/4845 نیز شناخته می شود با حرارت 1250 درجه سانتی گراد بیشترین حرارت را تحمل می کند.

Shopping cart

Sign in

Filters