ورق گالوانیزه

بروزرسانی ۱۵:۳۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۶

فیلترها
TestSpeed
پاک کردن فیلتر ها
قیمت(تومان) محل بارگیری برند ابعاد حالت واحد نمودار خرید

ورق گالوانیزه چیست؟

ورق فولادی که با فلز روی پوشش داده شده است را ورق گالوانیزه می گویند یکی از ویژگی های مهم ورق های گالوانیزه طول عمر این نوع ورق می باشد که در برابر ساییدگی و خوردگی طول عمر بالایی دارند. استفاده از ورق گالوانیزه در مقایسه با روش های دیگر که برای جلوگیری از خوردگی ، ساییدگی و زنگ زدگی استفاده می شوند هزینه کمتری دارد.

گالوانیزه سازی، فرایندی است که در آن از فلز روی بر روی فولاد استفاده می‌شود تا از آن محافظت کرده و از زنگ زدگی جلوگیری کند. امروزه فرایند گالوانیزه سازی به چند روش صورت می‌گیرد که از جمله متداول‌ترین آن ها می‌توان به روش گالوانیزه گرم اشاره کرد.

کاربرد ورق گالوانیزه

از کاربرد های این نوع ورق می توان به • اجزاء مختلف ساختمان • فریم بندي و چارچوب هاي فولادی • اجزاي خودرو وپانل هاي مخصوص بدنه • لوله و پروفیل سازي (لوله‌های انتقال نفت و گاز) • قفسه سازي و راك • لوازم خانگی و کالاهاي برقی • اجزاء ماشین آلات کشاورزي اشاره نمود.

استاندارد ورق گالوانیزه در ایران:

– برای ورق هاي با امکان شکل دهی و کششی از استاندارد ۱۰۱۴۲ EN – برای مصارف ساختمانی از گریدهایی با استاندارد ۱۰۱۴۷ EN

مزایای ورق گالوانیزه

  1. دارای صرفه اقتصادی بالا به علت طول عمر مفید بالا
  2. کم بودن هزینه نگهداری و تعمیرات به علت مقاوم بودن ورق گالوانیزه
  3. مقاومت بالا در برابر عوامل طبیعی مخرب به علت داشتن پوشش سطحی محافظ
  4. منطبق بودن بر اساس استاندارد های روز جهانی
  5. امکان جوشکاری، پرس کاری و رنگ پذیری

قیمت ورق گالوانیزه

قیمت ورق گالوانیزه بسته به ساخت داخل یا وارداتی بودن آن کمی قیمت متفاوتی داشته ولی قیمت ورق گالوانیزه تولیدکنندگان داخلی بسیار نزدیک به هم و رقابتی می باشد.

همچنین در صورت نیاز می توان ورق های با سایز های غیر استاندارد را به کارگاه های گالوانیزه سازی برای انجام گالوانیزاسیون سپرد که این خدمات نیز توسط شرکت آهن کیان انجام می پذیرد.

برای دریافت قیمت ورق گالوانیزه کاشان ، قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس ، قیمت ورق گالوانیزه تاراز ، قیمت ورق گالوانیزه سمنان ، قیمت ورق گالوانیزه شهرکرد و قیمت ورق گالوانیزه چینی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

Shopping cart

Sign in

Filters